Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Aktualności » AlertControl na konferencji Kronos Polska 2017

AlertControl na konferencji Kronos Polska 2017

Firma Kronos Polska pojawiła się na rynku w 2010 r. jako wyłączny dystrybutor firmy Next! producenta oprogramowania Kronos, czyli systemowego rozwiązania do zarządzania stacjami monitoringu.

W dniach 21-22 Listopada 2017 w Ustroniu odbędzie się coroczne spotkanie klientów i użytkowników oprogramowania Kronos służącego do obsługi alarmów. W trakcie konferencji odbędzie się szereg prezentacji i warsztatów mających na celu zapoznanie się z nowościami z oferty firmy Kronos Polska.

Konferencja jest organizowana przy współudziale firm: Orange Polska S.A., Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. oraz Dealera BMW Sikora z Bielsko-Białej. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak Orange planuje wdrażać koncepcję Internet of Things, zobaczyć najnowsze urządzenia mobilne firmy Samsung oraz przetestować różne modele aut BMW.

Kronos Polska 2017 obsługa alarmów, monitoring wizyjny
Kronos Polska 2017 – Omówimy aspekty monitoringu wizyjnego.

Różne spojrzenia na usługi monitoringu wizyjnego na konferencji Kronos Polska

Nasza firma w ramach gościnnego wystąpienia prezentowała będzie różne spojrzenia na usługi monitoringu wizyjnego realizowane na polskim rynku ochrony. Omówione zostaną usługi zdalnego nadzoru wizyjnegowideo obchodów oraz wideo weryfikacji alarmów oraz ich wpływ na pracę centrum monitoringu.

Naszą prezentację poprowadzi Daniel Kamiński. Zainteresowani będą mogli w kuluarach spotkania wymienić z nim swoje opinie. Będą mogli uzyskać również odpowiedzi na nurtujące ich pytania z zakresu usług monitoringu.

Zapraszamy do udziału w konferencji Kronos Polska 2017.