Przejdź do treści
Strona główna » Klienci korporacyjni

Klienci korporacyjni

Nasza oferta pozwala zbudować przewagę konkurencyjną dzięki modernizacji i centralizacji systemów zabezpieczeń technicznych. W pierwszej kolejności badany jest potencjał wykorzystywanych rozwiązań, następnie są projektowane i wdrażane innowacyjne zabezpieczenia techniczne, a na zakończenie przeprowadzane jest szkolenie personelu.

Oferta dla klientów korporacyjnych

Ofertę kierujemy do firm, które poszukują innowacyjnych rozwiązań umożliwiających centralne zarządzanie usługami bezpieczeństwa, dzięki którym można obniżyć koszty ich utrzymania oraz uzyskać wzrost poziomu zabezpieczeń.

W związku z wzrostem kosztów ochrony fizycznej pomagamy dobrać zabezpieczenia techniczne oraz usługi projektowania, instalacji, monitorowania i utrzymania tych systemów w taki sposób aby ułatwiały procesy biznesowe. Koncentrujemy się na zdalnym zarządzaniu systemami zabezpieczeń technicznych oraz integracji współpracujących ze sobą systemów bezpieczeństwa, tak aby mogły być obsługiwane z jednego miejsca.

Dobór nowoczesnych zabezpieczeń technicznych

W przypadku firm posiadających wiele oddziałów lub lokalizacji istotne jest, aby użytkowane zabezpieczenia techniczne umożliwiały zdalne zarządzanie nimi. Chodzi tu o zdalne nadawanie uprawnień w przypadku zatrudnienia nowego pracownika, zdalne usuwanie kodów dostępu w przypadku rozstania się z innym użytkownikiem, zdalne modyfikacje czasów na wejścia w zależności od pory roku, zdalną diagnostykę w przypadku awarii jednego z systemów, itp.

Ogólne trendy redukcji kosztów osobowych w obiektach wymuszają stosowanie rozwiązań, którymi można zarządzać zdalnie. Pozwala to na ograniczenie ilości specjalistów, którzy lokalnie musieliby zajmować się administracją systemów zabezpieczeń. Wymusza jednakże poszukiwania scentralizowanych platform, które ułatwiają zdalne zarządzanie systemami bezpieczeństwa, najczęściej z oddalonego centrum zarządzania bezpieczeństwem.

Wybór dostawców zabezpieczeń technicznych

 

Zabezpieczenia techniczne
Projektowanie zabezpieczeń technicznych

Ilość dostawców rozwiązań zabezpieczeń technicznych jest olbrzymia, a liczba oferowanych produktów produktów powoduje zakłopotanie nawet u pracowników dostawców. Powodem jest szybki postęp technologiczny, w wyniku którego każdy producent kilka razy w miesiącu wprowadza swoje nowości. Więc nawet specjalistom jest trudno znać wszystkie produkty.

W efekcie projektanci, instalatorzy i serwisanci systemów zabezpieczeń technicznych koncentrują się na śledzeniu nowości dostarczanych przez 1 maksymalnie 2 producentów. Z tego względu na rynku najczęściej oferowane są standardowe rozwiązania.

W przypadku potrzeby stworzenia rozwiązania spełniającego indywidualne potrzeby korporacyjnych klientów, trzeba łączyć różne systemy i budować multidyscyplinarne zespoły projektowo-wdrożeniowe. I to jest obszar, w którym specjalizuje się AlertControl. Pomagamy zaprojektować usługi, dobrać sprzęt, zintegrować oprogramowanie, przygotować dokumenty i przeszkolić współpracowników.

Naszym klientom oferujemy następujące usługi:

 • Doradztwo w zakresie doboru nowoczesnych zabezpieczeń technicznych
 • Wsparcie przy wyborze dostawców nowoczesnych zabezpieczeń technicznych
 • Pomoc przy poszukiwaniach innowacyjnych firm świadczących usługi ochrony
 • Konsultacje w zakresie uruchamiania nowoczesnych usług zabezpieczeń
  • Wideo nadzór kurierów w strefach dostaw
  • Automatyczne wykrywanie „śpiocha” w strefach bankomatowych
  • Zdalne ryglowanie drzwi
  • Wirtualny obchód wideo
  • Zdalne interwencje audio
 • Audyty systemów zabezpieczeń technicznych