Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Aktualności » Alertcontrol na Targach Securex

Alertcontrol na Targach Securex

Przedstawiciele Alertcontrol brali udział w Międzynarodowych Targach Zabezpieczeń SECUREX. Byliśmy obecni na stoisku Polskiej Izby Ochrony oraz braliśmy udział w akcji specjalnej VINCI demonstrującej wsparcie nowoczesnych technologii w procesie ochrony.

Alertcontrol jako wystawca targów Securex 2018

W dniach 22-26 kwietnia w poznaniu odbyła się 22 edycja Targów SECUREX. Wydarzenie jest ważne dla branży zabezpieczeń ponieważ jest to okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami ochrony obecnymi w Polsce.

Wspólne stoisko z Polską Izbą Ochrony

Alertcontrol był współwystawcą wspólnie z Polską Izbą Ochrony. To nasz debiut na Targach Securex w roli wystawcy. Nasze stoisko o numerze 52 znajdowało się w Pawilonie 7. Na stoisku zaprezentowaliśmy nasze usługi związane z doradztwem w zakresie rozbudowy centrów monitoringu.

aletrcontrol na targach ochrony
Targi z najnowszymi trendami ochrony

Udział w „akcji specjalnej – kryptonim VINCI”

W trakcie targów Polska Izba Ochrony zorganizowała wyjątkowe show pod nazwą „Akcja specjalna – kryptonim VINCI”, w trakcie którego demonstrowane były nowoczesne technologie zapewniające bezpieczeństwo chronionego mienia. Nasz przedstawiciel, Pan Daniel Kamiński, został poproszony o komentarz wyjaśniający na czym polegają: analiza obrazu wideo, monitoring wizyjny z głosową interwencją oraz lokalizacja obiektów wewnątrz budynków.